Sapanca Villa Kırkpınar

Sapanca Villa Kırkpınar Hakkında

Hasan Paşa Mah. Yeşil Meydan No:10 Kırkpınar Sapanca/Sakarya

Firma Açıklaması

Villa Kırkpınar, 25 dönüm arazi üzerinde özel bahçeli villalar, kafe, yüzme havuzu, meyve ağaçları, salıncaklar ve ücretsiz bisikletlerden oluşan 6 kuşaktır devam ettirilen bir yaşam alanıdır. Villalarımız ağırlıklı olarak çevre dostu malzemeler kullanılarak ahşaptan inşa edilmiştir. Villalarımız size otel konforunu ve evinizdeymiş hissini verebilmek adına günlük temizlik hizmeti vererek ikinci eviniz gibi tasarlanmıştır.

Villa Kırkpınar, içinde kafe, yüzme havuzu, meyve ağaçları, salıncaklar, ücretsiz bisikletler bulunan 25 dönüm bir alanda özel bahçeli villalardan ve 6 kuşaktır içinde yaşadığımız, şimdi ise her daim hizmetinizde olan ekibimizle resepsiyon olarak kullandığımız ana binadan oluşan bir tesistir

Villalarımız çevre dostu malzemeler kullanılarak ahşap ağırlıklı olarak inşa edilmiştir. Günlük temizlik hizmeti verilen villalarımız, sizlere otel konforunda ve ev sıcaklığında bir tatil yaşatmak amacıyla ikinci eviniz olarak tasarlandı.

Geniş verandalı her biri dubleks, yatak sayısı arttırılabilir villalarımız, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç gerecin olduğu donanımlı mutfak, wi-fi, tv, barbekü, şömine ve her odada klima ile donatılmıştır.

Tesisimizde biri çocuklara özel iki yüzme havuzu ,salıncakların olduğu çocuk oyun alanı, kafe, ücretsiz bisiklet ve ücretsiz otopark vardır..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Giriş Yap

Sakarya Otelleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!