Konak Beyzade Hotel Bungalow

Konak Beyzade HotelBungalow Hakkında

Yanık mahallesi, Sapanca Yolu No:85, 54600 Sapanca/Sakarya

Firma Açıklaması

İnşaa’sı 1980 yılında yapılmış olan evimizi 2012 yılının temmuz ayı itibariyle dekorasyon yaparak butik otele çevirmiş bulunmaktayız. Konak Beyzade siz degerli misafirlerimize 2 Temmuz 2012 itibariyle Butik bir hizmet anlayısı sunmaktayız.

2000 m2 içerisine bulunan otelimiz 9 adet birbirinden farklı konsepte odamız 5 standart, 2 aile, 1 balayı, 1 adet deluxe odamız bulunmakta olup 28 yatak kapasitelidir. Bungalovlar 4 adet tek katlı, 1 adet duble bungalov ve alt, üst kat bungalov bulunmaktadır. Ek yataklarla kapasitemiz 33 yataga cıkmaktadır.Siz degerli misafirlerimize arka bahcemizde kendin pişir kendin ye imkanı sunmaktayız.150 kişi kapasiteli bahcemizde iş yemekleri,sünnet ,nişan düğün kokteyleri yapabilirsiniz.

Bölgemizde ve cevremizde yapılacak aktiviteler olarak ata binebilir,atv safari ve jeep safari yapablir, paintball oynayabilir, doğa ve trekking yürüyüşleri yapabilirsiniz.
Siz değerli misafiirlerimize butik hizmet anlayışı içerisinde ağırlayıp, sizi evlerinizde hissettirmek amacı çerçevesinde hizmet sunmaktayız.

Çok özel anılarınızı bahçemizde yaşayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Giriş Yap

Sakarya Otelleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!