Gölevi Resort Sapanca

Gölevi Resort Sapanca Hakkında

Hasanpaşa Mah.Aktar Sokak No: 3 Kırkpınar, 54600 Sapanca / Sakarya

Firma Açıklaması

1997 yılında restoran hizmeti ile yiyecek & içecek sektörüne giriş yapan Gölevi Resort Sapanca, 2017 yılında Filoğlu Group bünyesinde yeniden hizmet vermeye başlamış ve kısa sürede bölgede alanı ile ilgili lider konumuna ulaşmıştır.

Gölevi Resort Sapanca, 2021 yılı itibari ile yeni nesil mobil evler, suit evler ve standart otel odaları ile konaklama imkânı sunmaya başlamıştır. Sürekli gelişen ve değişen yenilikçi yapısı ile bu alanda da ilgi odağı olmuştur.

“Doğa’yı koru” mottosuyla doğanın kalbinde, mavi ile yeşilin buluştuğu yerde, samimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerine unutulmaz bir konaklama imkânı sunuyor.

23000m²’lik arazi üzerine yayılmış olan Gölevi, her köşesinde ayrı bir hikâye, unutulmaz anlar yaratmak üzere kurulmuş bir tesis olup bünyesinde; toplam 700 kişi açık ve kapalı alan kapasiteli restoran, 150 araçlık otopark, 9 adet suit ev, 11 adet tiny house, 6 adet standart oda, çocuk oyun parkı, kürek sporu, sup yoga ve sup pilates, paddle board gibi aktiviteler için ayrı alan, dört mevsim kullanılabilen ısıtmalı açık havuz, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunmaktadır.

Aynı zamanda pati dostu olan Gölevi’ nde minik dostlarınızla özgürce keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Gölevi Resort Sapanca, günlük rutinlerinize kısa bir mola vermek, doğanın kalbinde mavi ve yeşilin buluştuğu yerde sevdiklerinizle güzel anılar biriktirmek için sizleri bekliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Giriş Yap

Sakarya Otelleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!