Bungalov Otel projesinde sona doğru!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyükşehir Belediyesi’nin Arifiye İl Ormanı Tabiat Parkı’nda tamamlanmasına çalışılan Bungalov Otel Projesinin ‘tabiatın incisi’ olacağı belirtildi.

Sakarya büyükşehir Belediyesi, Arifiye’deki İl Ormanı Tabiat Parkı’nda yapımı süren Bungalov Otel Projesi’nin en kısa sürede tamamlanarak, hizmete sokulacağı bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, toplamda 10 adet olarak inşa edilecek bungalovlarda büyük bir aşama kaydedildiği belirtilerek, “Bungalovların tamamı orman içindeki yerine yerleştirildi. İç ve dış dizayn ve peyzaj alanlarında yoğun bir mesai harcanıyor. Her biri 50 metrekare olan dubleks bungalovlar özellikle son dönemde en çok tercih edilen turizm konseptiyle inşa ediliyor” denildi.

Açıklamada, “Sakarya’mızın doğasına, tabiatına yakışan bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Büyükşehir olarak her aşamasına imza attığımız projemiz doğanın tam kalbinde huzurun adresi olacak. En kısa sürede hizmete açacağımız yeni nesil, son trende uygun modernize edilmiş bungalovlarımız tüm vatandaşlarımızın konaklayabileceği şartlarda hizmet verecek” ifadeleri kullanıldı.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Bungalov Otel projesinde sona doğru!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Otelleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!